PDA

Zobacz pełną wersję : c-af w e-620



MaNDaŁYNa
11.07.10, 11:57
Hej,

mam problem z af w e-620, nie mam możliwości wybrania c-af (blokada c-af jest wyłączona, oczywiście)? Myślałam,że to kwestia ustawień fabrycznych, ale resetu ustawień też nie mogę zrobić. Przy uaktualnieniu firmware'u wyskakuje,ze oprogramowanie jak najbardziej najnowsze. Coś przychodzi do głowy, co to może być?

dog_master
11.07.10, 12:00
A zresetuj ustawienia w aparacie, no i weź tryb zwykły, nie LV, do tego nie tryb tematyczny, tylko jakiś A/S/M. Jak tu będzie dostępny, to będziemy się martwić co dalej, jak nie - to też ;)

MaNDaŁYNa
11.07.10, 12:31
Przez to mordowanie sprzętu bateria padła, ale z tego, co zauważyłam, c-af jest faktycznie dostępny ino w trybie wizjonerskim, na LV nie budu. Dlatego mnie to dziwi, bo w e-330, który się mnie spipcył:( zaś zryczałtowany serwis kompletnie przewyższa wartość aparatu, problemu z tym nie było. Resetu ustawień w aparacie, jak już pisałam, też nie mogę zrobić i tu pojawia się następna zagwózdka.

furmun
11.07.10, 12:59
zerknij tutaj

jeśli o samo LV chodzi

https://forum.olympusclub.pl/showpost.php?p=598820&postcount=655

pozdrawiam

Raven_Design
11.07.10, 12:59
Ustaw na M i zresetować ustawienia będziesz już mogła.

dog_master
11.07.10, 13:01
Aaa bo E-330 to był specjalny aparacik, 2 matryce, stąd LV działało szybko i z C-AF. Tu już nie ma tak dobrze ;) Z jakim obiektywem używasz E-620? Nowe kity ostrzą szybko i, musiałabym sprawdzić, możliwe, że jest opcja C-AF. Ale w starych trochę ona nawet nie miałaby sensu...

epicure
11.07.10, 13:19
W trybie LV nie ma C-AF.

MaNDaŁYNa
11.07.10, 20:26
Używam tych dedykowanych z zestawu, ale w tym przypadku faktycznie nie ma to znaczenia, c-af jest dostępna jedynie bez trybu LV.