PDA

Zobacz pełną wersję : Wygięty bolec od styków w body



ambro
22.06.10, 12:48
Witam,
Czy ktoś orientuje się czy można kupić taką złączkę. Sama wymiana jest dla mnie banalna.

grizz
22.06.10, 13:13
Styków od? Karty? Aku? Lampy?

Stawiam, że karty.

Nie mam pojęcia jak to wygląda, ale jak wymiana jest dla Ciebie banalna, to wyciągnij i porównaj np z tym co jest na allegor (jakieś kompakciki canona) http://www.allegro.pl/search.php?string=gniazdo+CF&p=0&p=0

ambro
22.06.10, 13:27
Grizz dzięki za zainteresowanie. Przepraszam za nieścisłość. Chodzi o złącze obiektywu w E-510. Czasem nie kontaktuje mi jeden styk przez co nie działa informacja o przesłonie ustawionej na obiektywie. (Bolec się wciska i zostaje). Może uda mi się go wyprostować. Problem pojawił się po zaklinowaniu obiektywu z adapterem do bagnetu PK. Część tych obiektów działa bez problemu z takim adapterem. Kolejny jaki użyłem niestety się zaklinował. Teraz przed użyciem rozkręcam dupkę obiektywu PK. Wymiana złącza kart byłaby dla mnie problemem :)

grizz
22.06.10, 13:35
A to cięższa sprawa... moze zadzwoń do olka i spytaj ile by policzyli za takie coś. Albo po prostu szukaj na giełdach uszkodzonego, starego body (nie wiem czy koniecznie musi to być e-510)