PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie naprawie aparat?Mam HP 735 photosmart



xjr1300sp
7.04.06, 10:19
mam popularnego hapeka 735 i od pewnego czasu pojawia sie problem dotyczący przegrywania zdjec,przegrywaja sie niektore zdjecia,niektore sa nie do otwarcia i zeby przegrac pozostale trzeba je kasować.nigdy do konca nie wiadomo bo mozna zrobić sobie fajne zdjecia a tu sie okazuje spory klops:(Dokąd sie udać zeby go naprawić-aparat jest juz dawno po gwarancji.

Mati
7.04.06, 18:11
Wiem gdzie możesz zacząć poszukiwania, ale to we Wrocku.
Naprzeciw kina Helios przy ulicy Kazimierza Wielkiego jest taka ulica Psie Budy - taki większy chodnik i tam jest gościu który naprawia sprzęt.

Jak będę w tamtej okolicy to wezmę od niego telefon - może dasz radę ustalić przez telefon czy jest Ci on w stanie pomóc bez jazdy tutaj :)

xjr1300sp
10.04.06, 15:43
bylbym bardzo wdzieczny za jakikolwiek kontakt lub adres bo chcialbym wyslac aparacik-do wrocka mam co prawda 100 km ale ostatnio rzadko tam bywam-mimo wszystko w dalszym ciągu poszukuje pomocy.dzieki

jacek2004
10.04.06, 17:05
xjr1300sp przed oddaniem aparatu do naprawy radziłbym sprawdzić jak idzie zgrywanie zdięc na innym komputerze. Sprawdź również jak się zgrywa karta w czytniku a nie prosto z aparatu. No i w końcu sprawdź jak aparat sobie radzi z inną kartą.

Wygląda mi to raczej na uszkodzenie karty, lub problemy ze sterownikami USB w kompie. Kiedyś miałem podobne problemy na starym i wolnym kompie z A1, niektóre zdięcia były skaszanione po przegraniu na dysk, ale na innym kompie było wszystko ok.

Mogły też się uszkodzić styki karty lub styki w złączu na kartę w aparacie.