PDA

Zobacz pełną wersję : Wybór C750 co z ostością?



xywameg
24.10.03, 12:28
Witajcie pozdrawiam wszyskich mam kilka pytań odnośnie C 750. Jak w podpisie posługuję się C4000 ale mam możliwość zmiany na C750 I tu moje wątpliwości. Robiłem zjęcia swoim i kolegi C720 i niestety róznica w ostrości na korzyść C4000 jest wyrażna , czy ktoś może ma zdjęcia do porównania tych samych przedmiotów w tym samym czasie chodzi o to aby warunki były identyczne z C4000 i C750. I jeszcze jedno pytanie co to jest za ładowarka dołączona do zestawu C750. Chodzi mi oto jak długo ładuje akumulatorki. uff no to do dzieła użytkownicy C750 przekonajcie mnie do swojego sprzętu bo jak nie to pozostaje C5050.

niedzwiedz
25.10.03, 07:40
ladowarka dolaczona do zestawu to bu-300, 4 akumlatorki laduje ok 9 godzin. a co do porownania aparatow, to niestety nie wiem.

xywameg
25.10.03, 11:22
Dzięki chociaż za ładowarkę może jeszcze ktoś będzie miał jakieś doświadczenia z tymi dwoma aparatami

CheGuevera
25.10.03, 20:23
Sobacz na tę stronę, http://www.steves-digicams.com/-wybierz aparaty z listy a potem w menu po lewej u góry "Sample Pictures" i porównaj sobie zdjęcia tak jak to opisałeś.

xywameg
26.10.03, 22:54
Dzięki za radę znam te strony ale nie znam na tyle angielskiego aby podyskutować sobie na tym forum (chociaż zapisałem się tam) a same przykładowe zdjęcia nie wszystko oddają . Według mnie to autor pokazuje do czego można dojść a mnie bardziej chodzi o zdjęcia przeciętnego amatora który miał w ręku te dwa modele i może obiektywnie powiedzieć coś o ostrości w obu przypadkach. Nie oczekuję o odpowiedź od fanów własnych zabewek gdyż mało jest takich którzy potrafią się przyznać (ewentualnie) do porażki w wyborze. No dużo tego wyszło