PDA

Zobacz pełną wersję : moze jakis konkurs fot.?



excel
7.01.06, 13:35
abc

dooomin
7.01.06, 14:57
Rozumiem, że masz jakieś zdjęcie, które zawiera wymienione elementy, więc pochwal się od razu :)

Temat mnie jakoś nie porywa, ale nie widzę przeciwwskazań. Coś można spróbować.

excel
7.01.06, 15:05
abc

sebastan
8.01.06, 00:06
Ja tam zawsze jestem za konkursami, zresztą o ile pamiętam chyba pierwszy był mojego pomysłu. Może nawet w którymś odważę sę wystartować.
Co do zaproponowanej przez Ciebie tematyki mam jednak obawy, że zdjęć będzie kilka góra kilkanaście, oraz do tego megawątek składający się z udowadniania, że każdy punkt jest na zdjęciu. Skonczy się to tym czym zwykle , czyli awanturą.

Ale żeby nie było, że tylko narzekam to dodam, że gdyby przyjąć że dużo zdjęć i zero słów to by mi się spodobało. A to czy fotka spełnia czy nie spełnia zasady, niech by to było rozstrzygnięte w oddaniu na nią głosu, bądź nie.
Uprzedzając pytanie "co jest złego w ..." odpowiem, że dobry fotograf wystarczy do dobrego zdjęcia. Nie musi być dobrym oratorem, żeby bronić swego "dzieła".
Czyli jestem na tak :)

excel
8.01.06, 00:27
abc

sebastan
9.01.06, 01:55
Nastepnym razem proponuję byś od razu przy zadawaniu pytania podał kilka satysfakcjonujących Cię odpowiedzi. Wtedy każdy sobie wybierze i metodą kopiuj-wklej wyrazi Twoje zdanie zamiast swojego. Wtedy będzie wszystko OK.

excel
9.01.06, 07:05
abc

sebastan
9.01.06, 11:01
Zamiast wyjaśnić, jak widzisz rozstrzyganie spełnienia kryterium konkursu tu tupiesz na mnie w sposób dość prostacki.
Co do ponownych narodzin to masz zdecydowanie rację. Osiągnelibyśmy wtedy zbliżony poziom.