PDA

Zobacz pełną wersję : Allegro - obiektywy Zuiko



jps
20.10.05, 15:47
Denerwuje mnie to ze nie ma dzialu na allegro dla obiektywow Olympusa! Napisalem o tym do allegro i czekam na reakcje. Dlatego Was tez zachecam :)

http://allegro.pl/contact/contact.php

Oatl
20.10.05, 16:57
napisałem

irek50
20.10.05, 19:38
napisałem

NimnuL
20.10.05, 23:11
Nie ma obiektywow, nie ma dzialu ... zmieni to cos jak sie pojawi dzial?
Dzial pojawi sie zapewne na skutek wiekszej ilosci (niz 1 czy 2 sztuki) ZD ...
Teraz nie ma dla kogo tworzyc tego dzialu. Rownie dobrze powinni dać dział dla aparatów Benq czy np. Pentagram ktorych jest wiecen na aukcjach niz Olympusowskich szkiel i luster ... nie sadzicie?

robin102
21.10.05, 17:23
No nie popieram kolegi. OLYMPUS to potentat w optyce i dział z obiektywami zuiko być powinien , zwłaszcza ,że nie jest ich 2-3 a czasem sporo ponad 10szt co też nie jest dużo , ale na pewno będzie wiecej bo system się popularyzuje.
pozdrowienia

NimnuL
23.10.05, 09:46
No nie popieram kolegi. OLYMPUS to potentat w optyce i dział z obiektywami zuiko być powinien , zwłaszcza ,że nie jest ich 2-3 a czasem sporo ponad 10szt co też nie jest dużo , ale na pewno będzie wiecej bo system się popularyzuje.
pozdrowienia


Proste, jak bedzie wiecej - pojawi sie dzial. Poki co nie ma dla kogo dzialu tworzyc, nawet jesli Olympus jest nie wiadomo kim ...

Oatl
23.10.05, 12:09
W tej chwili na Allegro jest 28 obiektywów Olympusa, a np. w dziale aparaty jednorazowe jest ich 21, karty SM: 24, akcesoria uszkodzone: 2, lustrzanki Yashica: 14, głowice do statywów: 10, aparaty kompaktowe Fuji: 5, kompakty Minolty: 28, kompakty Pentaxa: 9, kompakty Praktica: 6, kompakty Samsung: 18, itd.
Kto mówi, że obiekywów Olympusa jest za mało, żeby była kategoria?