PDA

Zobacz pełną wersję : co się psuje w C5050z?



Setka
8.09.03, 15:17
W wielu postach użytkownicy tego aparatu piszą ,że ich cudeńka się psują i muszą oddawać do serwisu.Wszyscy narzekają na szumy i aberację( ja też),czy to normalne ,że w tej klasie aparatów występuja takie wady?? W końcu sklepowa cena to prawie 4 dychy?! Za te pieniądze można kupić sprzęt z taką sama liczbą pikseli pozbawiony takich ,czy innych wad!!!

Esperak
9.09.03, 11:03
wiesz na forum piszą ludzie którzy maja problemy z aparatem a nie ci któży ich niemaja.!!!! może dlatego masz odczucie ze wiekszość aparatów to szmelc..?

Co do wad C5050z no fakt jakieś tam mankamenty ma jak wszystko ale zato ma dużo pozytywnych rzeczy ktorych cieżko szukać u konkurencji.!

Ogólnie ma miano udanego modelu a czy dla ciebie akurat jest idealny to już sam musisz sobie odpowiedzieć.!

Tomasz
15.09.03, 22:28
Jak w temacie ! Mam go od 2 m-cy i jestem BARDZO zadowolony !! Robi wspaniałe zdjęcia, tylko ja jeszcze mam do nauczenia to i owo... :D
I mam nadzieję, że nie popsuje mi się tak szybko. Trzeba zresztą bardziej o niego dbać niż o swoją kobitę !! :lol:

Setek, wszystko zależ od tego na jaki egzemplarz trafisz... Może się myle ale tak mi się wydaje. Czytałem o wielu problemach innych kolegów z C5050Z zanim kupiłem ten model. Kupiłem go jednak i naprawdę jestem szczęsliwy z tego modelu i egzemplarza !!

Pozdrawiam Esperaka i Setka !