PDA

Zobacz pełną wersję : Kto mi pomoże w kwestii oprogramowania E1



anwas
11.10.05, 10:50
Witam wszystkich mogących rzeczowo pomóc.Chciałbym wgrać nowe oprogramowanie/czy może raczej zmiany w w oprogramowaniu/Nie jestem orłem w dziedzinie komputerów i nie chciałbym czegoś spartolić.Mam zainstalowany OLYMPUS WIEVER plus stałe łącze.Z opisów które tu znalazłem wynika że instaluje się ono automatycznie,ale....no właśnie.Może ktos kto to robił opisze dokładnie co i jak/ustawienia aparatu,obiektyw i tak po kolei.../Niezainteresowanych przepraszam.Andrzej.

Draxan
11.10.05, 10:54
Tam jest do dosc prosto i dokladnie napisane

Pelna bateria, czysta karta, aparat na control (nie storage)

odpala sie olympus viewer jak widzi aparat to juz jak za raczke, najpierw body potem obiektywy lampy i tak dalej :D

oprogramowanie pokazuje obrazkami to co sie dzieje na wyswietlaczu z opisem.

NimnuL
11.10.05, 10:57
Witam wszystkich mogących rzeczowo pomóc.Chciałbym wgrać nowe oprogramowanie/czy może raczej zmiany w w oprogramowaniu/Nie jestem orłem w dziedzinie komputerów i nie chciałbym czegoś spartolić.Mam zainstalowany OLYMPUS WIEVER plus stałe łącze.Z opisów które tu znalazłem wynika że instaluje się ono automatycznie,ale....no właśnie.Może ktos kto to robił opisze dokładnie co i jak/ustawienia aparatu,obiektyw i tak po kolei.../Niezainteresowanych przepraszam.Andrzej.


Spokojnie, niczego nie spartolisz - nie da sie.
Byleby akumulator w aparacie byl w pelni naladowany.
W Olympus Viewer klikasz na "Help" a potem na Update Software.
Ściągasz najnowsza wersje (uaktualnienie) do Olympus Viewer. Po jego zainstalowaniu restartujesz komputer poczym ponownie odpalasz Viewera.
Klikasz ponownie na Help -> Update Firmware.
Reszte za Ciebie robi program. Wyswietli sie okno z wersjami oprogramowania, samo automatycznie sie sciaga itd. Postepuj wedlug instrukcji.
Pozdrawiam

anwas
11.10.05, 11:09
Dzięki wielkie.Pozdrawiam.

KaarooL
11.10.05, 16:35
tylko nie wyciągnij kabelka za wcześnie. w momencie kiedy wyskoczy requester proszący o wyjęcie przewodu z aparatu, wyjmujesz go "na żywca", zostawiając aparat włączony. po tej czynności OLEK sam się zaktualizuje.