PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z Photoshopem CS



qwerty
18.01.05, 15:19
Podczas instalacji Photoshop CS 8.0 było do wyboru kilka języków, ale polskiego tam nie było.Teraz po otwarciu programu nie ma już żadnego wyboru.
Są pliki:
POLISH.hyp
POLISH.spl
które trzeba jakoś uaktywnić.
Jak w PS CS ustawia sie jezyk polski?
Hmmm... czegos nie rozumiem...
Pytam o to w kilku miejscach i wszedzie trafiam na milczenie. Dlaczego?
Gdzies czytałem ze PS CS i PS CS PL to to samo i wszedzie da sie ustawic j.polski. Czy nie jest tak? Prosiłbym o sprostowanie a wszystko bedzie jasne...
Jesli zas faktycznie da sie ustawic w PS CS to czy wszyscy uzytkownicy tego programu tak swobodnie czują sie w angielskim ze nie ustawiają? Bo skoro ustawialiby to chyba wiedzą jak? Przejrzałem całe menu w PS CS i niestety nie zauwazyłem mozliwosci zmiany jezyka :( Sorki... moze tutaj ktos mi pomoze bo ten temat zaczyna mnie juz bulwersowac...

Draxan
18.01.05, 16:27
ja uzywam ang bo w pl nie moge sie odnalesc

vodnik
18.01.05, 20:09
true true

krzwoj
19.01.05, 08:26
Czesc,
mysle jednak, ze nie kazdy Photoshop CS da sie ustawic na jezyk polski. Powinien byc PS CS wersja polska. A zmiane jezyka robi sie: Edit/Preferences/General i tam masz Applikation Language.

Pozdrawiam

qwerty
19.01.05, 09:23
dzieki za odp. Problem w tym ze... widziałęm zrzut ekranu z tej zakładki PSa - u mnie NIE MA tam opcji wyboru języka... Zadziwiające bo w folderze są jakies 2 pliki POLISH.* no ale to widac jakies podstepne działanie Adobe ;)
Ale mam jeszcze jedno pytanie do uzytkownikow polskiej wersji PS CS... Czy częsc folderow ma tam znowu w nazwie jakies udziwnienia wobec wersji angielskiej typu dodane "PL"? Bo w wersji PL 7.0 CE tak było...

krzwoj
19.01.05, 19:47
Tak, sa te same udziwnienia jak w wresji 7.0 CE.

qwerty
19.01.05, 21:29
dzięki :)