PDA

Zobacz pełną wersję : KONKURS fotograficzny - WYNIKI



(A)rturo
21.12.04, 01:05
1 miejsce: 2 zdjecie Egzegfo
Zdjecie nr 13 - uzytkownik: Zazula Tytul zdjecia: Jesienna


https://forum.olympusclub.pl//brak.gif
źródło (http://www.olympusclub.pl/konkurs/thumbs/13.jpg)

Zdjecie nr 14 - uzytkownik: marekE


https://forum.olympusclub.pl//brak.gif
źródło (http://www.olympusclub.pl/konkurs/thumbs/14.jpg)


3 miejsce:
Zdjecie nr 12 - uzytkownik: DraXan Tytuł - Złodziej dusz

https://forum.olympusclub.pl//brak.gif
źródło (http://www.olympusclub.pl/konkurs/thumbs/12.jpg)


Gratulujemy !

Z zwyciescami skontaktujemy sie w ciagu kilku najblizszych dni

Draxan
21.12.04, 15:15
o nawet sie nie spodziewalem :D a tu 3 miejsce,

chcialem podziekowac wszystkim za oddane glosy na moja prace :D

oczywiscie chcialem tez podziekowac tym ktorzy wygrali bo naprawde nalezalo sie im :D

no i tez chcialbym podziekowac wszystkim uczestnikom konkursu gdyz bez nich i ich prac nie bylo by "konkurencji/rywalizacji" jak to mowia :D

No i na koncu chcialbym podziekowac tym ktorzy glosowali i odladali nasze prace, bo bez nich nie bylo by wynikow

a juz tak naprawde na samym koncu chcialbym podziekowac Arturo bez niego bylo by ciezko z konkursem ;]


Pozdrawiam i Wesolych Swiat ;]

qwerty
21.12.04, 15:17
gratulacje :)
Przyznam sie ze osobiscie wolę inne sposoby głosowania np 3, 2 lub 1 głos wtedy moze miałbym mniejsze dylematy ;)

No-shadow Kick
21.12.04, 17:57
Ciężko było wybrać, miałem 3 faworytów. W końcu trzeba było się zdecydować na 1 i cieszę się, że jest ono wśród nagrodzonych.

Wszystkim zwycięzcom gratuluję, naprawdę świetne zdjęcia :!:

Pozdrawiam

sebastan
21.12.04, 20:29
A ja bym chciał obejrzeć wszystkie zdjęcia z podpisami autorów. Możliwe to?
I robimy drugą edycję, tak? Głupio mi teraz, bo jako pomysłodawca konkursu powinienem wziąść w nim udział, ale "scykałem" i teraz żałuję:)
Gratuluję zwycięzcom, choć mój faworyt się nie załapał. Pozdrawiam.

*_radosny_*
21.12.04, 20:42
Ja także wszystkim gratuluję!!!

Uważam, że system z 3,2,1 pkt lub podobny jest lepszy od oddania tylko jednego głosu - kilka zdjęc mi się bardzo podobało - a mogłem zagłosować tylko na jedno..
Juz ktoś poruszył tą sprawę i myślę że informacja kto na kogo głosował powinna być ujawniona po zamnknięciu głosowania - coprawda nie sugerowałem się ocenami innych ale mimowolnie widziałem jak się głosy mają...
Pozdrawiam :D

luc4s
21.12.04, 21:00
No gratuluję zwycięzcom, osobiscie nie brałem udziału w konkursie, jakoś "ludzie" to ne dla mnie...

vodnik
21.12.04, 22:10
Gratuluje wszystkim odwagi pokazania zswoich zdjec pod tak wymagajace grono forumowiczow.

Co do formy oddawania glosoe to moim skromnym zdaniem najlepszy sposob to ankieta, ktora pokazuje procentowo najlepsze foto. Najlatwiej do zrealizowania.

(A)rturo
21.12.04, 22:20
Pomyslimy :)
2 edycja bedzie pewnie za miesiac
Nie ma czasu narazie. A jak widzieliscie na forum wlamywano sie juz kilkukrotnie :(

Jonc
22.12.04, 10:33
Witam, konkurs byl bardzo fajny :) Moze nastepnym razem pojdzie mi troche lepiej ;-) Gratuluje zwyciescom

Twardy
22.12.04, 11:44
Gratulacje dla wszystkich.
Sugeruję następny temat - może architektura??

Co Wy na to.

Pozdrowienia

WojTech
22.12.04, 13:02
Gratulacje zwyciezcom i zwyciezonym - pierwszym za naprawde super fotki, drugim za odwage pokazania swojego dorobku.

Ciekawostka:
Mamy 1682 zarejestrowanych użytkowników, wstawionych fotek bylo kolo 45 (nie pamietam dokladnie), oddanych glosow kolo 50. Moze przy drugim konkursie sie troche wiecej ludzi zaktywizuje:)

Jestem za takim sposobem/systemem glosowania:

- przy wyswietlaniu zdjec tytul zdjecia obok
- 3-stopniowa skala (1,2,3 pkt) na 3 fotografie,
- glosowanie tajne do ogloszenia wynikow


pozdrawiam serdecznie
Wojtech

sebastan
22.12.04, 21:46
Proponuję wysłać maila do użytkowników z informacją o rozpoczęciu głosowania i z adresem galerii, podobnie jak to miało miejsce z informacją o rozpoczęciu konkursu przy pierwszej edycji. To powinno przynieść lepszą frekwencję. Mówię oczywiście o drugiej edycji.

vodnik
23.12.04, 00:08
@WojTech zrobienie automatycznego liczenia przy takim sposobie glosowania jest chyba dosyc trudne, a liczenie reczne dosyc uciazliwe.

uranium
23.12.04, 00:40
gratuluje wszystkim!
ja również jestem za rodzajem ankiety, w której jest trzy stopniowa skala ocen. jest to bardziej sprawiedliwe.

marekE
24.12.04, 17:53
Dziękuję za wszystkie oddane głosy na moje zdjęcie. Muszę przyznać, że jestem mile zaskoczony wynikami głosowania.
Zdjęcie zostało zrobione na Alandach w czasie tegorocznego rejsu do Laponii, aparatem C-750.
Gdyby nie ta reklamówka na stole zdjęcie było by moim zdaniem dużo ciekawsze.
Więcej zdjęć z tego rejsu i nie tylko, można zobaczyć na mojej stronie: http://www.sailing.radzionkow.net/rejs2004.html

Pozdrawiam
Wesołych Świąt
Marek

WojTech
24.12.04, 21:48
@vodnik - hm, nie powinno byc problemu... postaram sie myknac cos w tym stylu jeszcze dzisiaj, albo jutro.

Nie wiem jedynie jak zbudowane jest phpBB, bo logowanie/rozpoznawanie czy juz ktos glosowal mozna w rozne sposoby zrobic: albo podlaczac sie do bazy danych z loginami, albo podtrzymac sesje z forum. Ale to juz male piwo:)

vodnik
24.12.04, 23:56
@WojTech takie szczegoly do (A)rtura, bo to on panuje nad skryptami itp. Ja tylko recznie przy pomocy kartki i dlugopisu liczylem glosy.

GoSciU
25.12.04, 22:09
Gratuluje zwycięzcom....

Jeronimo
26.12.04, 00:16
a ja przy okazji mam pytanko do Zazuli - jak dokladnie zrobilas ten autoportret? (na oko ostrzylas recznie i samowyzwalacz?) no a moze ktos Ci pomagal?

Rick van Dyke
26.12.04, 13:50
Dobre pytanie :x Też chciałbym wiedzieć :D
Jaki rodziaj oświtlenia? Ile lampek (i czy wogole), flash? O wszystkie szczegóły prosze :P

zazula
26.12.04, 14:36
Witam

Dziekuje za oddanie glosow na moje zdjecie. To chyba pierwszy konkurs foto, w ktorym wygralam :)

Co do wykonania zdjecia: jak wszystkie wykonane przeze mnie autoportrety, robilam je z reki. Dlatego tez widac na nich tylko twarz a nie postac. Staram sie robic w dzien przy biurku [na ktorym moge oprzec rece]. Swiatlo w tym przypadku dzienne [siedze prawie przy samym oknie] bez dodatkowych lamp. Tryb supermacro. Balans bieli ustawiony na swiatlo dzienne pochmurnie. ISO 100. -0.7 EV. Reszta to automat. Aha i pomiar ostarosci punktowo.
Do tego ok 20 ujec i wybranie najfajniejszego :) Jesli interesuje Was jak udaja mi sie autoportrety to zapraszam na plfoto pod tym nickiem.

Pozdrawiam
Zazula

Ps. Mam pytanko - a jak wyglada sprawa konta ftp - kto je dostanie?

No-shadow Kick
26.12.04, 14:58
Szkoda tylko, że osoby robiące wspaniałe zdjęcia i mające do tego talent, w tym zwycięzcy konkursu, nie dzielą się na tym forum swoją wiedzą, która byłaby przydatna innym pasjonatom fotografii. Może teraz się to zmieni :!:
To tylko takie moje przemyślenia świąteczne :)

Pozdrawiam

zazula
26.12.04, 15:04
Ja sie moge dzielic wiedza ale jest ona niewielka i odkryta eksperymentalnie :) Dawniej dziubalam cos z Zenitem, bo mam to w genach. Ale dpiero rok temu jak kupilam Olympusa C4000 zaczelam zastanawiac sie bardzo co chce pstrykac.

Pozdrawiam
Zazula

(A)rturo
26.12.04, 15:19
Zuza: no to teraz mam nadzieje ze staniesz sie bardziej udzielajaca sie klubowiczka i bedziesz zabierala glos w wiekszosci tematow na forum :)

Rick van Dyke
27.12.04, 01:10
Hmm w zasadzie ta metoda fotografowania portretów nie różni się od mojej :) Z tym, że u mnie oświetlenie to lampka biurkowa (świetlówka), która uniemożliwia zrobienie dobrej fotki w kolorze, ale monochromy wychodzą całkiem nieźle :) NIestety nie pochwale się swoimi osiągnieciami. Służe w agencji wywiadu Jej Królewkiej Mości, więc nie moge ujawnić swojego wizerunku :x :wink:

negros
3.01.05, 03:27
witam,

I ja przyłączę się do gratulacji przede wszystkim dla zwycięzców, jak również dla wszystkich uczestników za odwagę.
Na moje zdjęcia głosowała jedna osoba, a i tak byłem cholernie szczęśliwy że ktoś je dostrzegł! Dzięki!:)

I DOMAGAM SIĘ!!! ujawniania autorów wszystkich zdjęć a nie tylko zwycięskich!

(A)rturo
3.01.05, 13:40
Domagac sie mozesz - ale i tak nei otrzymasz :P
Nie widze takiego sensu..

lass
3.01.05, 21:24
Generalnie szkoda, że te zdjęcia zniknęły z sieci - chciałem komuś pokazać cały plon konkursu a tu już nic nie ma.