PDA

Zobacz pełną wersję : Zasilanie C-5050



Magda1
8.04.03, 21:34
Chciałabym się dowiedzieć jak w praktyce sprawdzają się akumulatorki firmy GP. Czy Waszym zdaniem warto jest kupić ładowarkę oraz zestaw akumulatorków np. o pojemności 2000 mAh. Ile czasu ładuje taka ładowarka? A może polecacie inną lepszą sprawdzoną firmę? Z góry dziekuję za wszystkie odpowiedzi:)

Jeronimo
8.04.03, 21:52
nie wiem po co w temacie jest C-5050? przeciez chodzi o akumulator

no wiec ja mialem podobny problem i w koncu kupilem 2000 mAh tylko ze firmy Hama (czy jakos tak). Jak narazie jestem zadowolony.. jedyny minus to to ze strasznie sie grzeja baterie podczas ladowania i po naladowaniu trzeba odczekac przed wsadzeniem zanim ostygna :P

Pozdro

11.04.03, 11:19
Polecam nagrywarkę Panasonica Można kupić akumulatorki 2000 mAh oraz ładowarkę 3 godzinną lub nową 1 godzinną

Lasota
19.08.03, 22:20
Wszystkie akumulatorki są dobre. Żywotność ich zależy od ładowarek ( niektóre nazwałbym niszczarkami). Ładowarki, które ładują 1 godz. to właśnie niszczarki. Dają bardzo duży prąd i dlatego akumulatorki tak się grzeją. Przecież ładują prądem 2A!!! Uważam, że najlepiej ładować wolnoładowarkami tzn. takimi, które ładują prądem 1/10 pojemności akumulatorka około 15 godzin. Np. jeżeli mamy akumulatorki 2000 mAh to powinniśmy ładować 15 godzin prądem 200 mA. Ale większość ładowarek ładuje około 5-8 godzin i to może być.