PDA

Zobacz pełną wersję : awaria Olympusa E-500



assshka
27.08.09, 09:11
Witam serdecznie,
Niestety zdarzyło się, że moja lustrzanka E-500 wpadła do wody (na szczęście nie morskiej). Zastanawiam się do którego serwisu mogłabym ją wysłać. Zraziłam się do Foto-tronika w Warszawie (nie sposób się do nich dodzwonić, a kiedy już się dodzwoni, to ciężko się z nimi dogadać) i szukam innego serwisu najlepiej w okolicy Katowic albo Krakowa. Według ekspertyzy nie trzeba wymieniać żadnych części, potrzebna jest czyszczenie, konserwacja, regulacja.
Byłabym wdzięczna za jakieś wskazówki.

Pozdrawiam.

k@czy
28.08.09, 02:25
sa dwa wyjscia:


serwis olka-zrobia to najlepiej i najdrozej
magik, ktory wydal ci taka ekspertyze na pewno wiedzial co mowi i zrobi ci to najtaniej.

a szczerze mowiac to watpie, zeby komukolwiek sie to udalo.
z wyrazami wspolczucia.
pzdr

Syd Barrett
28.08.09, 09:54
Polecam serwis na ul. Czapskich w Krakowie (boczna Piłsudskiego). Znają się bardzo dobrze na sprzęcie foto i przede wszystkim nie będą robić czegoś, o czym nie mają pojęcia.
Zapytać zawsze można, w razie czego może będą umieli doradzić gdzie jeszcze próbować.
tel 12 4291028

Matthi18
18.09.09, 21:56
Polecam Ci serwis fotograficzny w Chorzowie na ulicy Hajduckiej . osobiście dawałem do nich mojego Olka E-400 w którym się połamały piny w gnieździe CF i zrobili mi to Tanio i profesjonalnie z gwarancja na 6 miesięcy;):esystem: