PDA

Zobacz pełną wersję : Zaślepka do 720



Gero
11.07.03, 19:17
Z roznych powodow nie jestem posiadaczem zeslepki do c-720. Oczywiscie aparat posiadam :) Pytanie: czy ktos z uzytkownikow powi mi czy majac dobry pokrowiec jest mi potrzebna i jezeli tak to gdzie moge ja nabyc. Boje sie ze moze byc z tym problem. Czy ktos jest mi w stanie powiedziec ze posiadanie jej ma istotny wplyw na aksploatacje.
Pozdrawiam

adacho1
11.07.03, 22:16
dekielek jest potrzebny bARDZO ze wzgledu na ochrone szkieł, polecałbym dokupienie tulejki+jakies filterek np. UV i dekielek do tego, lecz jesli nie chcesz inwestowac to radze dokupic sam dekielek np na allegro ceny juz od 12zł z tego co pamietam.. futerał napewno nie załatwi braku dekielka, a szkła jest bardzo łatwo zapaskudzić ,
:)

patrixjer
12.07.03, 11:43
co to wogole za glupie pytanie, widac od razu ze zwisa ci na dbaniu o aparat, byle dekielek to grosze w stosunku do tego co bys stracil gdybys go nie mial, odpowiedz jest oczywista

adacho1
12.07.03, 12:02
co to wogole za glupie pytanie, widac od razu ze zwisa ci na dbaniu o aparat, byle dekielek to grosze w stosunku do tego co bys stracil gdybys go nie mial, odpowiedz jest oczywista

hehe,,, chciałem byc troche delikatniejszy, ale w 100% podzielam opinie kolegi... :lol:

Gero
14.07.03, 13:46
Swieta racja tylko jest juz aparat a nie ma zaslepki. Problem to zakup oryginalnej. Moze ktos podsunie pomysl gdzie taki szczegol zakupic.