PDA

Zobacz pełną wersję : art de rue :)



push
15.08.09, 19:56
projektantka: Sylwia Kamińska
wizaż: Marta Bybluk [art look makeup]
modelki: Gabriela Papińska & Joanna Giemza

SET (http://www.tkaczykmichal.pl/pul/)


Umieszczam to w formie setu - bo lepiej się prezentuje i nie chce tego rozbijać na dyptyki , tryptyki etc
Wielkość jest większa niż dozwolona liczba px - dlatego zamieszczam link [ mam nadzieje że wybaczycie ]

voovoo2
15.08.09, 20:00
Jednym słowem BOMBA!!!!!!!!

pawelkaw
15.08.09, 20:10
Rewelka!

olifant
15.08.09, 20:27
Rozumiem, że chcesz abyśmy posprzedawali aparaty? :P

e-510
15.08.09, 20:36
Sesja jak się patrzy,widać w niej profesjonalizm.

PS: 5 minut minęło i co dalej ? ;)

push
15.08.09, 20:48
PS: 5 minut minęło i co dalej ? ;)


webmaster pijany:)

e-510
15.08.09, 21:04
webmaster pijany:)

Rozumiem.

Mirek54
15.08.09, 21:19
Respekt-chyle czola.

Rafał Czarny
15.08.09, 21:53
Fajne zdjęcia. Gdybyś zamiast 12 sztuk wrzucił 6 najlepszych to set zerwałby kapcie z nogów.

rpoznan
15.08.09, 23:36
Fajne zdjęcia. Gdybyś zamiast 12 sztuk wrzucił 6 najlepszych to set zerwałby kapcie z nogów.

...mnie zerwał :shock:

Kaz de Wro
15.08.09, 23:38
Set robi wrażenie, szacunek.

ps. do jakiego pisma te fotki?

push
16.08.09, 21:39
Set robi wrażenie, szacunek.

ps. do jakiego pisma te fotki?

dzięki wszystkim ze odwiedziny..

Kaz - foty do sklepu w którym będą ciuchy Sylwii - Wawa na Nowym Świecie..
Żadne tam pismo.. Od początku do końca miało być w stylu publikacji z "I love fake" - dlatego parasolki i softboxy zostały głęboko w torbie :)

Fake to Fake - kicz to kicz - festyn to festyn - a jeśli bazar to tylko na ul. wałbrzyskiej :)

tank_driver
16.08.09, 22:48
Secik rewelacyjny, tylko tytuł koślawy.
Pozwolę sobie wtrącić dwa słowa. Jeśli ma tytuł ma być a'la francuski to powinien brzmieć: L'art de la rue. "Art de rue" w języku francuskim znaczy mniej więcej tyle, co u nas "sztuk drogowcowy", zatem szkoda aby tytuł odstawał poziomem od reszty.
Pozdrawiam serdecznie i życzę dalszych foto-sukcesów !

kowalikster
16.08.09, 22:49
Ciekawe i ładne. Oj ładne.

m_kola
16.08.09, 22:52
"Art de rue" w języku francuskim znaczy mniej więcej tyle, co u nas "sztuk drogowcowy"

Ależ to jest "sztuk drogowcowy" ;)
A tak serio, ciekawe zdjęcia, podobają mi się!

push
16.08.09, 23:37
Secik rewelacyjny, tylko tytuł koślawy.
Pozwolę sobie wtrącić dwa słowa. Jeśli ma tytuł ma być a'la francuski to powinien brzmieć: L'art de la rue. "Art de rue" w języku francuskim znaczy mniej więcej tyle, co u nas "sztuk drogowcowy", zatem szkoda aby tytuł odstawał poziomem od reszty.
Pozdrawiam serdecznie i życzę dalszych foto-sukcesów !


byłem 3 lata w marsylii - art de rue - to slang ;]

zerknij chociażby na okładkę fonky family [status złotej płyty] :
http://www.krinein.com/img_oc/big/366.jpg

jak byk - art de rue :) - a może zupełnie co innego mieliśmy na myśli?


a może nie chodziło mi o "sztukę ulicy" a może w podręcznikach nie było napisane o wszystkim..?
już na drugim forum mi ktoś to wypomina :)


w Polskim też masz różne "podbij na bajer" "pucuj się" "nawijaj makaron na uszy" czy zwykłe "strzelałem do modelki"... w sensie robiłem jej foty ? prawda?:roll:

tank_driver
17.08.09, 08:22
Push > dostrzegam odrobinę złośliwości w Twojej wypowiedzi ("a może w podręcznikach nie było napisane o wszystkim"), w związku z powyższym chciałbym Ci powiedzieć że mój post w żaden sposób nie był "wypominający" jak to nazwałeś. Wiem tylko że francuski jest językiem trudnym i sporo osób posługujących się metodą słownikową wpada w liczne pułapki. Jeśli jest ktoś, kto może pomóc - do tego za zupełną darmochę, to wypada się cieszyć. Chciałeś slangiem - nie ma sprawy, Twoje prawo.
Niemniej jestem zaskoczony Twoim "tonem"... Trochę dystansu by się przydało, jesli byłeś trzy lata w Marsylii, to powinieneś wiedzieć jakie to jest w życiu przydatne.
Salutations !

wujek.samo.h
17.08.09, 15:08
Jak dla mnie bomba. Ciekawa kolekcja, a zdjęcia podkreślają tą osobliwość.

push
17.08.09, 21:09
Push > dostrzegam odrobinę złośliwości w Twojej wypowiedzi ("a może w podręcznikach nie było napisane o wszystkim"), w związku z powyższym chciałbym Ci powiedzieć że mój post w żaden sposób nie był "wypominający" jak to nazwałeś. Wiem tylko że francuski jest językiem trudnym i sporo osób posługujących się metodą słownikową wpada w liczne pułapki. Jeśli jest ktoś, kto może pomóc - do tego za zupełną darmochę, to wypada się cieszyć. Chciałeś slangiem - nie ma sprawy, Twoje prawo.
Niemniej jestem zaskoczony Twoim "tonem"... Trochę dystansu by się przydało, jesli byłeś trzy lata w Marsylii, to powinieneś wiedzieć jakie to jest w życiu przydatne.
Salutations !

Tank źle odbierasz - celowo powstawiałem w tekst kilka ikonek :) <<< abyś wiedział że wszystko z przymróżeniem oka traktuję..


ogólnie nie mam melodii do jakiś takich "uniesień" - twoje zdrówko :)