PDA

Zobacz pełną wersję : NeatImage jako plugin PS - porada



vodnik
16.10.04, 22:51
Witam, aby nie robic z tematu Jeronimo o zwiarzetach - motylach dyskusji offtopic robie nowy topic.

To co pisze ponizej powinno dzialac, u mnie zadzialalo.

1. Instalujemy NeatImage np wersje 3.0 do katalogu np: C:\Program Files\NeatImage3
2. Sciagamy profil do swojego aparatu ze strony producenta http://www.neatimage.com i umieszczamy go po rozpakowaniu do katalogu C:\Program Files\NeatImage3\Profiles. W przypadku mojego C750 jest to taki katalog: C:\Program Files\NeatImage3\Profiles\Olympus C750UZ oraz w nim katalogi ustawien dla JPEG SHQ.
3. Z katalogu C:\Program Files\NeatImage3 kopiujemy plik o nazwie NeatImage.8bf do katalogu wtyczek do PS, w przypadku moim do katalogu C:\Program Files\Adobe\Photoshop CS\Plug-Ins
4. Uruchamiamy PS otwieramy jakies zdjecie i z menu FILTERS wybieramy opcje ABSoft i z pod menu wybieramy NeatImage.

Jezeli sie uda, po zaladowaniu kolejnych zdjec i uruchomieniu Pluginu warto dac Exif>Profile, aby ustawic parametry wtyczki do parametrow zdjecia.

W przypadku NeatImage 4, wtyczki nalezy szukac w menu Filters/NeatImage/Reduce Noise.

Powodzenia, mam nadzieje ze zadziala. Jakby co to pytac

Radug
17.10.04, 04:57
Witam. Niestety, rzeczonego pliku nie ma u mnie w katalogu z NeatImage. Czy to dlatego, że mam wersję demo?
Pozdrawiam.

vodnik
17.10.04, 21:24
Bardzo mozliwe.

Draxan
18.10.04, 09:44
tylko wersja pro ma filtr do PS`a
wszystkie inne nie posiadaja go widac to na stronie producenta



Pozdrawiam