PDA

Zobacz pełną wersję : Szarości



Filipek
5.04.09, 08:59
Przeglądam zdjęcia najlepszych i zawsze widzę piękne kolory otaczającego nas środowiska. Ale ja widzę teraz przeważnie szarości, jest przedwiośnie. Czy takie zdjęcia są brzydkie?

K_Puchatek
5.04.09, 15:06
Witam,
Przede wszystkim uwaga ogólna - fotki są w zbyt dużej rozdzielczości, przez co (moim zdaniem) przy wyświetlaniu są przeskalowane i tracą ostrość - będzie lepiej gdy Przeskalujesz je sam i podostrzysz (standard to dłuższy bok 800 pix).
Co do pytania - MSZ zdjęcia nie są brzydkie (wręcz przeciwnie), mają swój klimat i pięknie zagrało wiosenne słoneczko. Niestety fotki dużo tracą gdyż brakuje mi ostrości...
Pozdrawiam

voovoo2
5.04.09, 15:11
Najładniejsze wg mnie pierwsze..........tylo ta ostrość! Właściwie jej brak.

dreptak
5.04.09, 17:21
Całkiem przyjemne.Mają klimat. Tylko ostrość . Postaraj się trochę nad tym popracować.

Filipek
6.04.09, 00:04
Dzięki za uwagi i wskazówki.
Przeskalowałem na szer. 700pks.
Podczas wykonywania zdjęcia AF ustawiłem na lewe pole i wycelowałem na konar w lewym dolnym rogu kadru. F 8, ISO 200, czas 1,4s, statyw.
Uważałem ,że ostry powinien być element ekspozycji na pierwszym planie (konar w lewym dole... )

Dzięki

Mirek54
6.04.09, 00:57
Podczas wykonywania zdjęcia AF ustawiłem na lewe pole i wycelowałem na konar w lewym dolnym rogu kadru. F 8, ISO 200, czas 1,4s, statyw.
Uważałem ,że ostry powinien być element ekspozycji na pierwszym planie (konar w lewym dole... )

Dzięki

Ale tam tez nie ma ostosci.Mysle,ze lepiej by sie sprawdzil caly konar ostry,a jeszcze lepiej jak GO obejmowala by calosc kadru.Masz pozniej wieksze pole do popisu.
Zastanawiales sie moze nad tym,dlaczego ogladajac plynaca wode na filmie jest ona taka zywa i ladna?