PDA

Zobacz pełną wersję : "Na tropach wiosny"



Splesh
14.03.09, 15:04
Nie wiem czy już było (jeżeli tak to proszę o usunięcie), ale dzisiaj natknąłem się na taki konkurs:


DIGITAL FOTO VIDEO wspólnie z firmą Olympus zaprasza do wiosennego fotografowania. Tym samym ogłasza konkurs o tematyce wiosennej. Do wygrania atrakcyjne nagrody, a wśród nich lustrzanka cyfrowa Olympus E-620. Konkurs online trwa do 30 kwietnia 2009 roku.

W wiosennym konkursie fotograficznym ogłoszonym przez DIGITAL FOTO VIDEO i firmę Olympus może wziąć udział każdy. Na zwycięzców czekają aparaty fotograficzne firmy Olympus:


I miejsce: Lustrzanka cyfrowa Olympus E-620
II miejsce - Aparat cyfrowy Olympus SP 590 UZ
III miejsce - Kompakt cyfrowy µ Tough
Zachęcam do wzięcia udziału i może ktoś z nas stanie się (chyba) pierwszym posiadaczem E-620 na tym forum :grin: Poza tym musimy zrobić wszystko, żeby to cacko zostało w rodzinie :esystem:

Powodzenia!

Aha, zapomniałbym :oops: tutaj szczegóły:

http://www.dfv.pl/konkurs.html?id=751

caymer
14.03.09, 15:11
Pierwszy warunek oprócz fotek. Kupon z gazety. Nie jest on do końca darmowy. Trzeba mieć wpisowe w postaci kuponu.
Druga ciekawostka, można dać więcej niż jedna praca, przynajmniej tak widać po galerii.

Splesh
14.03.09, 15:18
To prawda, kupon jest potrzebny z marcowego lub kwietniowego wydania DFV. A jeżeli chodzi o ilość zdjęć to jest ona nieograniczona.

diabolique
14.03.09, 15:42
Kupon ubogiemu przekażę :grin:
(nie będę brał udziału w konkursie, a gazetę już mam)

Rinho
16.03.09, 14:06
Kupon ubogiemu przekażę :grin:
(nie będę brał udziału w konkursie, a gazetę już mam)

cóż....jeżeli nie chcesz skorzystać, to może....:oops:

rocco
16.03.09, 14:55
cóż....jeżeli nie chcesz skorzystać, to może....:oops:
Juz teraz Ci potrzebny? :mrgreen:

Warunkiem odebrania nagrody jest przesłanie do redakcji DIGOTAL FOTO VIDEO jednego kuponu konkursowego wyciętego z marcowego lub kwitniowego wydania magazynu.
Wygraj najpierw to Ci się podeśle ;)

Rinho
16.03.09, 21:04
no ba, banalnie proste... :wink: