PDA

Zobacz pełną wersję : Rok'n'Oly



RadioErewan
8.03.09, 16:16
Hej, nazwa jest, czas ucieka. Konkurs na 12 zdjęć do kalendarza chcę tym razem oprzeć o galerię Alt. Czyli zasada głosowania, każdy może oddać głos na każde zdjęcie, wygrywa to z najwyższą oceną sumaryczną.
Jedyna obawa jaką mam, to fakt, że klubowicze mogą głosować negatywnie na prace konkurentów... i nie mam na ten temat jeszcze wyrobionego zdania.
Co wy na to?

Pozdrawiam

Karol
8.03.09, 16:26
Dobry sposób na rozpropagowanie galerii ALT ;-) Myślę, że dobrym zdjęciom kilka minusów nie zaszkodzi nawet jak pojawią się głosy z taką motywacją. Ewentualnie można zrobić wyłom i na potrzeby kalendarza brać pod uwagę jedynie ilość głosów na TAK?
Czy jeden autor może mieć w kalendarzu kilka zdjęć o ile tak będize wynikać z głosów?

RadioErewan
8.03.09, 16:27
Czy jeden autor może mieć w kalendarzu kilka zdjęć o ile tak będize wynikać z głosów?

Dobra uwaga! Chyba bym wolał 12 różnych autorów :-).

Pozdrawiam

Karol
8.03.09, 16:28
Dobra uwaga! Chyba bym wolał 12 różnych autorów :-).

Pozdrawiam

Już się bałem, że kalendarz zdominuje 1 autor, w dodatku, tfu spoza systemu ;-)
_______________________ (automatyczne scalenie)_____________________
Zdjęcia muszą być z Olków?

RadioErewan
8.03.09, 16:30
Muszą.

grizz
8.03.09, 16:32
Dobra uwaga! Chyba bym wolał 12 różnych autorów :-).

Pozdrawiam

12 autorów.

Każdy uczestnik może dać zdjęć 1 zdjęcie na miesiąc kalendarza, jeżeli jeden autor wygrałby w dwóch lub więcej miesiącach -to do kalendarza wędruje zdjęcie z większą liczbą punktów, a pozostałe miesiące zapełniają kolejne osoby z największą liczba punktów.

RadioErewan
8.03.09, 16:34
12 autorów.

Każdy uczestnik może dać zdjęć 1 zdjęcie na miesiąc kalendarza, jeżeli jeden autor wygrałby w dwóch lub więcej miesiącach -to do kalendarza wędruje zdjęcie z większą liczbą punktów, a pozostałe miesiące zapełniają kolejne osoby z największą liczba punktów.

Nie, już pisałem Fotomicowi na priv. Za 1 miejsce jest "kasa" i uczciwie, że zdjęcie za kasę ląduje w kalendarzu.

Pozdrawiam

Karol
8.03.09, 16:37
Czy zdjęcia powinny być wykonane w 2008 roku? Rozumiem, że zdjęcia powinny być wstawione do galerii ALT w określonych widełkach czasowych? Te zdjęcia, które już tam są też biorą udział?

grizz
8.03.09, 16:39
Nie, już pisałem Fotomicowi na priv. Za 1 miejsce jest "kasa" i uczciwie, że zdjęcie za kasę ląduje w kalendarzu.

Pozdrawiam

Nie ma problemu... może być, że osoba, która już wygrała, wstawiac nie może...

ale mój pomyłs jest nadal aktualny, co do zaległych głosowań...

RadioErewan
8.03.09, 16:43
Głosowania za styczeń, luty i marzec zrobimy równocześnie, od "teraz"? Z dwutrzydniowym przesunięciem. Kto wygra pierwszy termin, jego ewentualne zdjęcie wylata z kolejnej edycji?

Pozdrawiam

Rafał Czarny
8.03.09, 17:18
Zdjęcia muszą być nieśmigane czy mogą być z szuflady?

Ania_
8.03.09, 18:23
Kto wygra pierwszy termin, jego ewentualne zdjęcie wylata z kolejnej edycji?

Ja uważam, że tak, bo skoro i tak ma zapewnione zdjęcie w kalendarzu, to niech głosy innych rozłożą się na pozostałych autorów w kolejnych edycjach.

grizz
8.03.09, 19:33
Zdjęcia muszą być nie śmigane czy mogą być z szuflady?

Ja bym był za nieśmiganymi... niech to będą zdjecia własnie z danego miesiąca...

Ania_
8.03.09, 19:54
To nie lepiej chociaż z roku ubiegłego? Jeden rok wstecz to nie jest dużo, a wydaje mi się, że mimo wszystko będzie ciekawiej (zwłaszcza w kontekście "byłych" miesięcy takich jak luty czy styczeń, a zapewne nim się to na dobrze rozkręci to również marzec). :) Ale to tylko moje zdanie.

RadioErewan
8.03.09, 20:00
To nie lepiej chociaż z roku ubiegłego? Jeden rok wstecz to nie jest dużo, a wydaje mi się, że mimo wszystko będzie ciekawiej (zwłaszcza w kontekście "byłych" miesięcy takich jak luty czy styczeń, a zapewne nim się to na dobrze rozkręci to również marzec). :) Ale to tylko moje zdanie.
+ sześć

k@czy
8.03.09, 20:01
ja jestem za wszystkimi. nie chcielibysmy sytuacji, gdzie nie ma za bardzo co wybrac i troche na sile cos klikamy...

grizz
8.03.09, 20:13
To nie lepiej chociaż z roku ubiegłego? Jeden rok wstecz to nie jest dużo, a wydaje mi się, że mimo wszystko będzie ciekawiej (zwłaszcza w kontekście "byłych" miesięcy takich jak luty czy styczeń, a zapewne nim się to na dobrze rozkręci to również marzec). :) Ale to tylko moje zdanie.

Moze dlatego, zeby ludziki (ja też) się troszkę napracowały na publikacje? ;)

Ania_
10.03.09, 11:39
Ja wiem, ale trochę trudno się napracować na miesiąc, który już był. :wink:

Agulka
28.06.09, 11:05
Tak sobie przypomniałam o kalendarzu i stąd mam pytanie: czy temat umarł, czy ja jestem gapa i nie widzę na forum zgłoszeń na kolejne miesiące?

grizz
29.06.09, 18:21
Szef ma doła :D

nie ma kto klikać