PDA

Zobacz pełną wersję : początki.. / wakacyjnie



st3j4
1.02.09, 13:02
Prośba o ocenę poniższych kadrów.
Myślę, żę w środku zimy przyda Wam się trochę słońca :)..

Pozdrawiam,
J.

st3j4
1.02.09, 13:05
I jeszcze jeden.

Karol
1.02.09, 13:07
Fajne miejsce, gdzie to jest?

st3j4
1.02.09, 13:21
ktotek, mix dwóch greckich wysp - Zakynthos'u oraz Lefkady :) (należące zresztą do tego samego archipelagu Wysp Jońskich). Bliższe informacje w mojej stopce :)

Ania_
1.02.09, 13:30
Jak miło, wakacyjnie, 4 i 5 najładniejsze. :) Ten kościółek na skałach przy morzu robi niezwykłe wrażenie (wywaliłabym tylko tego pana :P ).

st3j4
1.02.09, 13:33
Mysikrólik, mam takie same spostrzeżenia! :( Fotka była robiona przez moją drugą połowę, i o ile za kadr, motorówkę i żaglówkę całowałem po rękach ;) o tyle za tego pana dałem wielkiego minusa ;)
Cieszę się, że się podobają.
Później wrzócę więcej.

Pozdrawiam,
J.

Karol
1.02.09, 13:38
ktotek, mix dwóch greckich wysp - Zakynthos'u oraz Lefkady :) (należące zresztą do tego samego archipelagu Wysp Jońskich). Bliższe informacje w mojej stopce :)
Tak, nim zdążyłeś odpisać, kliknąłem. Miejsce fantastyczne wręcz bajkowe i głównie dzięki temu zdjęcia są atrakcyjne. Kadrowo bym się dowalił tu i tak ale nie o to chodzi, miło zawiesić oko na takich widokach, za oknem mam skrajnie inne ;-). Dla mnie najlepsze 003 i 006 - najwięcej na nich widać... Kolorki z E-500 fajne...

droplet
2.02.09, 00:25
Ładnie tam, ciepło się robi :-).

Jestem bardzo wdzięczny, że nie muszę znowu oglądać sztampowego zdjęcia wraku przemytników papierosów :-).
Nie byłem tam nigdy, ale morze jońskie to chyba jedyne w Grecji gdzie jeszcze zostało trochę życia i chętnie bym tam pojechał.

Na której stronie Zakythos byłeś, północ czy południe?

st3j4
2.02.09, 10:40
Jestem bardzo wdzięczny, że nie muszę znowu oglądać sztampowego zdjęcia wraku przemytników papierosów :-).
Mam dla Ciebie niemiłą niespodziankę ;) Patrz niżej :)


Nie byłem tam nigdy, ale morze jońskie to chyba jedyne w Grecji gdzie jeszcze zostało trochę życia i chętnie bym tam pojechał.
Co masz na myśli pisząc, że zostało trochę życia? ;P Że zielono?


Na której stronie Zakythos byłeś, północ czy południe?
Ani tu, ani tu. Na północy nie ma bazy noclegowej, nie ma nawet większych miejscowości. Na południu.. Laganas.. Tragedia.. Mekka młodocianych Anglików.. Więcej dodawać nie muszę. Ewentualnie, Vassilikos czy Ag. Nikolaos, ale to znów się daleko robi by przejechać na płn. My wylądowaliśmy po środku - Alykes/Alykanas. Dwie niewielkie miejscowości oddalone od siebie rzut beretem ;)
http://www.greeka.com/village_maps/zakynthos_alykes.gif

Peter1976
2.02.09, 11:10
Bardzo ciepłe i miłe kadry :) Ale słoneczko ostre jak to na wycieczkach :/
Późnym popołudniem trzeba było te klify ustrzelic

rocco
2.02.09, 11:11
Piękne obrazki az zatęskniłem za latem :)
Mnie od razu skojarzyły się z Kretą więc daleko nie odbiłem od rzeczywistego miejsca.

droplet
2.02.09, 13:46
Mam dla Ciebie niemiłą niespodziankę ;) Patrz niżej :)

No tak...



Co masz na myśli pisząc, że zostało trochę życia? ;P Że zielono?

chodziło mi o to co jest pod wodą. Morze Egejskie z względu na to, że leży poza życiodajnym prądem morza śródziemnego jest bardzo ubogie a do tego mocno wyeksploatowane. W morzu Jońskim jest natomiast szansa na duże ryby, słynne żółwie. Tyle, że w czasie wakacji morze śródziemne z zasady jest 'uśpione'.



Ani tu, ani tu. Na północy nie ma bazy noclegowej, nie ma nawet większych miejscowości. Na południu.. Laganas.. Tragedia.. Mekka młodocianych Anglików.. Więcej dodawać nie muszę. Ewentualnie, Vassilikos czy Ag. Nikolaos, ale to znów się daleko robi by przejechać na płn. My wylądowaliśmy po środku - Alykes/Alykanas. Dwie niewielkie miejscowości oddalone od siebie rzut beretem ;)

Północ - dokładnie chodziło mi północny wschód - tam są podobno plaże i polskie biura chętnie oferowały tą okolicę.

Południe - w stronę Limni Keriou, może niżej - czytałem, że jest trochę baz nurkowych niemieckich, tak, że spodziewam się gór i ciekawego krajobrazu pod i nad wodą i mało ludzi.

Dziękuję za informacje - ta wyspa ze względu na lotnisko wciąż leży w planie moich destynacji.

st3j4
2.02.09, 14:14
Północ - dokładnie chodziło mi północny wschód - tam są podobno plaże i polskie biura chętnie oferowały tą okolicę.
Tak, północny wschód - zgodzę się (patrząc na mapę Zante, tak obróconego, zamieszczoną w moim poście, faktycznie trzeba nazwać to płn.). Tsilivi, Alykanas/Alykes, Kalamaki - to są chyba najczęstsze destynacje do których wysyłają pl biura podróży.


Południe - w stronę Limni Keriou, może niżej - czytałem, że jest trochę baz nurkowych niemieckich, tak, że spodziewam się gór i ciekawego krajobrazu pod i nad wodą i mało ludzi.
O Limni Keriou z pl biura podróży można raczej zapomnieć. Na własną rekę - jak najardziej.

Ahh, mógłbym tak długo o wyspach greckich gadać.. ;)

Pozdrawiam,
J.