PDA

Zobacz pełną wersję : c - 770 ???



ewelinka
2.07.04, 10:11
Witam,

Co myślicie o c-770? Czy nadaje sie do robienia DOBRYCH zdjec odległych obiektów ? A moze znacie lepszy ( tak do 3500 :D Z góy dziekuję za porady ( przepraszam :oops: , wiem że powinnam się udać z tym do " jaki aparat wybrac ", ale na tym forum jest wiecej " zwiedzających :D Pozdrawiam

Post przeniesiony na odpowiednie forum przez Jeronimo

MALY-DZIDZIUS
12.07.04, 21:05
witam.widze ze masz podobny problem co i ja mialem.w koncu wybralem jednak c-760.tanszy i w zupelnosci mi wystarczy.a co do c-770.myskle ze jest super.gdzies widzialem troche info na jego temat,jak znajde to wkleje tuitaj.narazie pozdrawiam moze ktos cos wie na jego temat to tez cos doda od siebie.pozdrawiam. :oops: [/url]

GoSciU
12.07.04, 21:22
http://olympusclub.pl/?s=news&id=80dzial=2 ... Na tej www znajdziecie test C-770ki oraz troche info o nim (parametry itd.)

tom soyer
13.07.04, 08:43
witam.widze ze masz podobny problem co i ja mialem.w koncu wybralem jednak c-760.tanszy i w zupelnosci mi wystarczy.a co do c-770.myskle ze jest super.gdzies widzialem troche info na jego temat,jak znajde to wkleje tuitaj.narazie pozdrawiam moze ktos cos wie na jego temat to tez cos doda od siebie.pozdrawiam. :oops: [/url]

ewelinka
w niemczech c-770 mozna kupic za okolo 2400PLN (nawet oplaca sie pojechac specjalnie pociagiem do berlina :) ), w usa jeszcze taniej (samolot jednak znacznie podraza :) ). mimo wszystko 770 to dla mnie drogi aparat dlatego wybralem c-750. z cyfrowym foto dopiero zaczalem wiec najpierw chce sprawdzic siebie a pozniej ew. bede sprawdzal "sprzet".

powodzenia!

No-shadow Kick
13.07.04, 10:17
Musisz się zastanowić dokładnie czego oczekujesz od aparatu. Jeśli nie będzie ci potrzebna zewnętrzna lampa, to proponuję C-765, bo zdjęcia jakościowo robi takie same, a za zaoszczędzone pieniądze możesz dokupić sobie dodatkowo telekonwerter (rozumiem że szczególnie chodzi ci o duże zbliżenia), jeśli standardowy zakres 38-380 ci nie wystarczy.

Pozdrawiam

rychu_lhotse
14.07.04, 17:29
Ewelinka.
Masz zamiar wydać tyle pieniędzy na kompakt?
Podaję stronę z Canonem 300D.Lustrzaneczka cyfrowa i na 100% lepsze foty.Kosztuje co prawda 3999 ale warto dołożyć te 500zł przy kwocie którą chcesz wydać.Ja bym uzbierał i cieszył się cyfrową lustrzanką.

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=28217934

Pozdrawiam

MichelCat
14.07.04, 21:37
rychu_lhotse: ale 3999 zł to początek wydatków, trzeba by było kupić ewelince całego KITa a nie BODY, a to już 400 zł więcej, to raz, dwa że musi kupić resztę: statyw, torbę, pojemną kartę, drugi akumulatorek. I dopiero wydając 4800 zł ma zestaw podstawowy z podstawowym średniej jakośći obiektywem. Potrzebny zatem jej lepszy drugi obiektyw, najlepiej z większym tele - 1500-3000 zł, chociaż można kupić taniej za jakieś 600-1500 zł. i przekraczamy kwotę 5000 a nawet przy lepszym dodatkowym obiektywie 6000 zł. A ewelinka ma na cały zestaw 3500 zł. Mozna czekać...