PDA

Zobacz pełną wersję : Camedia Master & inny program do obrobki



BODY GARD
29.06.04, 15:16
Witam wszystkich mam olympusa c 765 i dolaczony program do obrupki zdjec do komputera w jezyku angielskim gdzie mozna znalesc wersje po polsku moze jest jakas strona internetowa bardzo prosze o informacje program to Camedia Master 4,2 pozdrawiam wszystkich. :?


Doczepilem tutaj nowy post BODY GARD'a. Kolega ma jakas tendencje do pisania 3 postow na ten sam temat :!:

Witam zrobilem pare zdjec tym aparatem i chce przeslac poczta , mam dolaczony program Camedia Master 4,2 program jest po angielsku i niewiem jak to zrobic.Mam jeszcze jedno pytanie czy jest jeszcze jakis inny program do obrupki zdjec i do wysylania poczta ktury wspulpracuje z tym aparatem moze jest jakas strona gdzie jest taki program,w swiat zdjec cyfrowych dopiero wchodze wiendz prosze o pomoc i pozdrawiam. Body Gard

Post zmoderowany & przeniesiony na wlasciwe forum przez Jeronimo

Aleksander
29.06.04, 23:09
??

Jeronimo
30.06.04, 11:26
no bledy straszne! Jesli ktos nawet ma dysortografie to i tak powinen zagladac do slownika zanim cos wysle !!!

chcesz wysylac zdjecia przez program... prosze bardzo
http://www.irfanview.com/ + pluginy (po polsku)

chcesz obrabiac to Photoshop lub darmowy GIMP

vodnik
30.06.04, 22:27
Panowie BODY GUARD i Aleksander, po gebie dawajcie sobie na privie, na forum sprobujcie sie powstrzymac od jakiejkolwiek niekonstruktywnej krytyki i obelg. Forum to czytaja takze dziewczyny.