PDA

Zobacz pełną wersję : Olympus E-410 (14-42mm) - zwierzęta



mkondrak
25.06.08, 21:56
No to teraz cos dla odmiany. Jak sie Wam podobaja te zdjęcia :-P

Fredi
26.06.08, 12:31
pierwsze przepalone
trzecie dziwne, obiekty sie zlewaja, rowniez za mocne swiatlo
drugie calkiem calkiem, szkoda tylko ze tlo niedopatrzone. :)

MicSzu
26.06.08, 12:34
...A Tobie się podobają..?:)

mkondrak
26.06.08, 17:25
Mnie się podobają, bo lubię zwierzęta :grin:

Fredi
26.06.08, 19:50
wiesz, ja tez lubie zwierzeta ale nie kazda fotka mi sie podoba, i wlasnie dlatego mysle ze mozesz jeszcze poeksperymentowac, szukajac lepszych rozwiazan , lepszych kadrow i trenujac naswietlanie :)

mkondrak
26.06.08, 20:07
Wiem wiem, ciągle szukam nowych rozwiązań :wink:

Martuś
8.08.08, 14:23
No ja też zamierzam kupić E-410 :)
Więc się rozglądam jakie zdjęcia wychodza :D

dog_master
8.08.08, 15:15
pixel-peeper :) pbase.com :)

Laura_e410
12.05.09, 10:34
hmm...co do zdjęć...no mogłyby być lepsze :-P ale chyba dopiero zaczynasz, co? :grin: z fotografowaniem zwierząt trzeba uważać :wink: nie usadzisz żadnego w jednym miejscu i nie powiesz "siedź tu i patrz tam" bo nie zrozumie :) ale to w dużym stopniu jest też plus :-P zwierzaki na fotkach wychodzą naturalnie i swobodnie, choć nie ukrywam, że psinka mojego chłopaka najzwyczajniej w świecie pozuje do zdjęć, patrzy w obiektyw, dopóki nie usłyszy charakterystycznego "pstryk" albo oddaje się gonitwie za patykami tylko wtedy, kiedy mam przy sobie aparat :-P no ale wracając do tej naturalności...ja przy zakupie mojego olympusa w zestawie dostałam jeszcze obiektyw 40-150. Jeśli wykonujesz zdjęcia z neutralnej odległości i chcesz uchwycić kury, albo jakąś część zwierzaka, to lepiej użyć właśnie tego obiektywu :wink: a ogólnie to obiektywy kitowe nigdy nie należą do zbyt najlepszych :-P warto więc zainwestować w obiektyw o większej ogniskowej, jeśli lubisz wykonywać zdjęcia zwięrząt w naturalnym środowisku :grin: taki obiektyw jest też dobry do robienia zdjęć sportowych :mrgreen: których ja robię najwięcej w tej chwili, ale nie mam pieniędzy na lepszy obiektyw :???: więc robię je przy użyciu kitowego obiektywu, ale zdjęcia są dobre :-P więc jeszcze raz: lepszy obiektyw, najlepiej manualne ustawienie iso, dobierz dobry balans bieli :grin: no i dobrze się baw :wink: