PDA

Zobacz pełną wersję : popRAWka 6/2017 - Głosowanie i Wyniki



And.N
29.03.17, 18:10
189267


popRAWka 6/2017 - Głosowanie


Termin głosowania 5 dni, czyli do 03.04.2017 - poniedziałek
Głosujemy maksymalnie na 2 prace. Nie jest to oczywiście obowiązkiem.
Można głosować tylko na jedną prace. Prosiłbym tylko o nie głosowanie na więcej niż dwie prace.

Po zakończonym głosowaniu zostaną ujawnieni autorzy prac.
Jeśli ktoś sobie nie życzy ujawnienia proszę o informację na priv.
Numer danej pracy znajduje się nad zdjęciem.
Autorem RAW-a jest A56, zwycięzca poprzedniej edycji.


Oryginał
189268



PROPOZYCJE popRAWkowe

1. Bodzip
189269

2. west73
189270

3. A56
189271

4. gulasz
189272

5. koronax
189273

6. Rabbit
189274

7. andtor2
189275

8. POLM
189276






Po zakończonym głosowaniu mile widziane kilka słów komentarza od autora RAW-a do prac, zwłaszcza tej zwycięskiej.
Inni oczywiście także mogą . Chodzi o wszelakie uwagi na temat obróbki (pozytywne jak i negatywne), oraz dzielenie się wiedzą.

Dla chętnych do pobrania paczka zip z pracami: 189277

Zapraszam do głosowania.

Daga
1.04.17, 06:28
Siódemeczka

And.N
1.04.17, 08:04
Każdy ma swój gust i możesz go wyrazić poprzez uczestnictwo w głosowaniu.

And.N
3.04.17, 18:24
Zwycięzcą tej edycji został andtor2



Tak się składa, że to moja skromna osoba:)
Dziękuje wszystkim uczestnikom i głosującym za udział w zabawie.

PS.
Następną edycję rozpocznę może jeszcze dziś, lub najpóźniej jutro.

Rabbit
3.04.17, 18:49
gratuluję andtor2 :)

koronax
3.04.17, 19:22
Moje gratulacje :)

gulasz
3.04.17, 19:35
gratulacje !!

Choć jak mam być szczera - żadna praca nie była do końca dobrze zrobiona ;)
albo IMO za bardzo pojechane albo ciut za mało dociągnięte

apz
3.04.17, 19:54
gratulacje !!

Choć jak mam być szczera - żadna praca nie była do końca dobrze zrobiona ;)
albo IMO za bardzo pojechane albo ciut za mało dociągnięte

Również gratuluję uczestnikom PopRAWki!

Podobnie jak Ula nie znalazłem wśród prac zgłoszonych wersji dla siebie.
Pozdrawiam.
AP.

edorka
3.04.17, 20:21
Gratulacje :-)
Nie wiem czy będę nadal głosować...:wink: żadna z tych, które mi się podobały, nie wygrała :roll::wink:

Krzysieq
3.04.17, 20:23
Znam ten widok nieomal na pamięć. Wygrała wg mnie najlepsza praca. Jeszcze 4-ka warta jest uwagi :)

Baca
3.04.17, 20:24
Gratuluję :)

apz
3.04.17, 20:36
Gratulacje :-)
Nie wiem czy będę nadal głosować...:wink: żadna z tych, które mi się podobały, nie wygrała :roll::wink:

To zupełnie nic nowego, że grupa głosuje inaczej jak pojedyncze osoby...
Nie zniechęcaj się!

Zawsze możesz wrzucić taką która podoba sie Tobie i jest zgodna z Twoim gustem. A nuż dostanie jakieś pojedyncze głosy wsparcia.

And.N
3.04.17, 21:18
Dzięki za gratulacje.



Choć jak mam być szczera - żadna praca nie była do końca dobrze zrobiona ;)
albo IMO za bardzo pojechane albo ciut za mało dociągnięte

Pozostaje mi się zgodzić:), choć w swojej wersji już raczej bym nic nie zmieniał:). Podejrzewam, że najbardziej zbliżona do rzeczywistości, jaka wówczas była, to praca autora RAW-a. Dla mnie jednak ten dół był zbyt ciemny.

To zupełnie nic nowego, że grupa głosuje inaczej jak pojedyncze osoby...
Sądzę, że głosowały tylko pojedyncze osoby, kierując się swoim gustem. Mi akurat udało się trafić w gust z pracą, na tylu osobom, że zajęła to pierwsze miejsce.

gulasz
3.04.17, 21:33
Pozostaje mi się zgodzić:), choć w swojej wersji już raczej bym nic nie zmieniał:).

a ja w swojej owszem ;)
za bardzo pojechałam dół - ale chyba zobaczyłam to dopiero po opublikowaniu fot ;)
no nic dawaj następne - bo chyba się wkręciłam

Muminek
3.04.17, 21:37
Gratulacje :)

And.N
3.04.17, 21:42
Tak się zastanawiam jeszcze nad RAW-em. Widoczki były i są dość często, portrety też mieliśmy ostatnio dwa. Chyba zapodam cuś ala makro:), ale takie "zjadliwe" dla oka. Motylkowo jednym słowem. Czy ostre sprzeciwy są w związku z taką tematyką do obróbki ?

apz
3.04.17, 22:05
...
Sądzę, że głosowały tylko pojedyncze osoby, kierując się swoim gustem. Mi akurat udało się trafić w gust z pracą, na tylu osobom, że zajęła to pierwsze miejsce.

Zawsze głosują pojedyncze osoby, ale wynik jest wypadkową ich preferencji. W stosowanym systemie głosowania- ankieta i równoważność głosów sumują sie pierwsze i drugie wybory poszczególnych osób. Nie widzę w tym niczego złego i zarzucam nikomu niczego. W NK widzę podobne mechanizmy. Tak po prostu jest.
W głosowaniu jurorskim, gdzie mam wagi poszczególnych głosów wyniki są bardziej różne. Co tutaj jedynie opisuję, nie wartościuję i nie proponuję niczego zmieniać.
Mamy dostępne takie narzędzia jakie proponują nam autorzy dostępnej platformy.
Może w kolejnych wersjach skryptów będzie więcej rodzajów wyborów?

Oczywiście różnicuj tematy... Jestem za.

A56
3.04.17, 22:39
Gratulacje dla zwycięzcy.

And.N
3.04.17, 22:54
Mamy dostępne takie narzędzia jakie proponują nam autorzy dostępnej platformy.
Może w kolejnych wersjach skryptów będzie więcej rodzajów wyborów? ...
Mi najbardziej zależałoby na opcji ukrytej ankiety do głosowania, widocznej dopiero po zakończonym głosowaniu, ale chyba marne szanse na to...
Mimowolnie jednak patrzy się na te słupki przed głosowaniem i jakiś wpływ to może mieć na wybór. Sądzę też, że dla samej zabawy, niewiadoma do końca która praca wygra (jak rozłożyły się głosy na poszczególne prace) jest ciekawsze.

apz
3.04.17, 23:05
Mi najbardziej zależałoby na opcji ukrytej ankiety do głosowania, widocznej dopiero po zakończonym głosowaniu, ale chyba marne szanse na to...
Mimowolnie jednak patrzy się na te słupki przed głosowaniem i jakiś wpływ to może mieć na wybór. Sądzę też, że dla samej zabawy, niewiadoma do końca która praca wygra (jak rozłożyły się głosy na poszczególne prace) jest ciekawsze.

Będę rozglądał się za taką opcją przy nadchodzących powoli testach.