PDA

Zobacz pełną wersję : OlyRulez "Absolutnie"



edorka
28.03.17, 07:44
Zapraszam na szczególne wydanie
Konkursu OlyRulez dla uczczenia pamięci
Wojciecha Młynarskiego


"Absolutnie"

autorem tematu jest tropic, Zwycięzca edycji "Czas".


Prace wysyłacie na adres: olyrulez.konkurs@gmail.com do 10.04.2017 23:59


Proszę o usunięcie danych exif oraz wpisanie nicku w nazwie pliku.




Masz pytanie dotyczące konkursu? Zadaj je w tym wątku: https://forum.olympusclub.pl/showthread.php?t=16666
Nie wiesz jakie są zasady? Zajrzyj do regulaminu: https://forum.olympusclub.pl/showthread.php?t=16772

And.N
28.03.17, 08:04
Absolutnie mi nie podchodzi ten temat:):wink:

edorka
28.03.17, 08:08
Absolutnie mi nie podchodzi ten temat:):wink:
Nie wierzę :-)
To szczególna edycja i tak naprawdę absolutnie wszystko, co wyraźnie kojarzy się z Panem Wojtkiem i z Jego twórczością, jest dozwolone :-)

And.N
28.03.17, 08:15
Przyznaje się, przeczytałem tylko sam temat bez wstępnego opisu (stąd też te emotikony nie bardzo na miejscu).
Co do pana Wojciecha to nigdy fanem jego twórczości nie byłem, ale może pomyślę...

edorka
28.03.17, 08:32
Przyznaje się, przeczytałem tylko sam temat bez wstępnego opisu (stąd też te emotikony nie bardzo na miejscu).
Co do pana Wojciecha to nigdy fanem jego twórczości nie byłem, ale może pomyślę...
Liczę na Twój udział :-)

And.N
28.03.17, 08:40
Liczę na Twój udział :-)
Ja liczę na Twój udział w popRAWce chociażby w głosowaniach:)
Nie każdy lubi się bawić w obróbkę, ale nie wątpię, że swój gust posiadasz:)

edorka
28.03.17, 18:28
Ja liczę na Twój udział w popRAWce chociażby w głosowaniach:)
Nie każdy lubi się bawić w obróbkę, ale nie wątpię, że swój gust posiadasz:)
Staram się nie przeoczyć krótkiego ;-) terminu i głosować ale jeśli nie wiem na co, to nie głosuję :-)

And.N
28.03.17, 18:46
Nie przesadzajmy z tym krótkim terminem, aż 5 dni, a wybór pracy to 5 minut.
W ostatnim OlyRulez też nie wiedziałem za bardzo na co (w kontekście tematu), a zagłosowałem:)

edorka
28.03.17, 18:52
Nie przesadzajmy z tym krótkim terminem, aż 5 dni, a wybór pracy to 5 minut.
W ostatnim OlyRulez też nie wiedziałem za bardzo na co (w kontekście tematu), a zagłosowałem:)
Obiecuję poprawę :-)

And.N
28.03.17, 19:13
Obiecuję poprawę :-)
I to jest dobra odpowiedź :wink::wink::)

edorka
31.03.17, 20:52
Rozumiem, że wszyscy dopieszczacie swoje prace konkursowe ;-)

Rabbit
31.03.17, 21:00
Rozumiem, że wszyscy dopieszczacie swoje prace konkursowe ;-)
absolutnie :wink::lol:

edorka
5.04.17, 08:19
Kochani!
Zostało tylko 5 dni.
Czekam na zgłoszenia :-)

edorka
7.04.17, 08:32
Za trzy dni upływa termin... skrzynka konkursowa jest pusta :shock: i to mocno martwi :cry:

A56
7.04.17, 10:10
Za trzy dni upływa termin... skrzynka konkursowa jest pusta :shock: i to mocno martwi :cry:

Chętnie biorę udział w tym konkursie, ale tym razem dla mnie temat jest niezrozumiały. Nie mam pomysłu na zdjęcie pt. "Absolutnie". Chyba tym razem nie poślę zdjęcia.

Bodzip
7.04.17, 11:13
Miałem pomysł na tę edycję. Kupić butelkę "Absolutu" i udawać pijanego. Kiedyś podobne zdjęcie w ditlu zamieściłem tyle że z "Wodą Królewską" z Gdańska.
Ponieważ jednak nie używam mocnych alkoholi, a kupowanie flaszki dla głupoty wydawało mi się jeszcze większą głupotą, więc odpuściłem :)

And.N
7.04.17, 11:21
Miałem pomysł na tę edycję. Kupić butelkę "Absolutu" i udawać pijanego. /.../
W kontekście tego:

...To szczególna edycja i tak naprawdę absolutnie wszystko, co wyraźnie kojarzy się z Panem Wojtkiem i z Jego twórczością, jest dozwolone :smile:
to nie wiem czy Twój pomysł trafiony w temat:wink:

Bodzip
7.04.17, 11:26
Tak, wiem... lecz twórczość Pana Wojciecha akurat mnie nigdy nie kręciła. Wiem, kwestia gustu.

A56
7.04.17, 12:02
Tak, wiem... lecz twórczość Pana Wojciecha akurat mnie nigdy nie kręciła. Wiem, kwestia gustu.

Jeżeli wsłuchać się w piosenki Pana Wojciecha, prześledzić jego twórczość to można jakieś zdjęcia znaleźć. Ale będzie to taki miź maż, że trudno będzie oceniać ten temat. To może być wszystko co nam się spodoba. Nie widzę spójności w takich zdjęciach.

tropic
7.04.17, 16:25
Nie spodziewałem się że temat sprawi taki kłopot...Każdy słyszał największe przeboje Wojtka M. i liczyłem na wolną ich interpretacje, w takiej sytuacji podpowiem i poproszę organizatora o prolongatę terminu.
Podpowiedź pierwsza "Berżeretka" - wrony
Podpowiedź druga "Tupot białych mew" - wiadomo, mewki
Podpowiedź trzecia "W Polskę idziemy" - tu może się Bodzip wykazać :mrgreen:
itd, itp...
Czuwaj !

Bodzip
7.04.17, 16:42
Z tymi "mewkami" to uważaj. Bardzo dwuznaczne :mrgreen:

edorka
7.04.17, 17:58
Nie spodziewałem się że temat sprawi taki kłopot...Każdy słyszał największe przeboje Wojtka M. i liczyłem na wolną ich interpretacje, w takiej sytuacji podpowiem i poproszę organizatora o prolongatę terminu.
Podpowiedź pierwsza "Berżeretka" - wrony
Podpowiedź druga "Tupot białych mew" - wiadomo, mewki
Podpowiedź trzecia "W Polskę idziemy" - tu może się Bodzip wykazać :mrgreen:
itd, itp...
Czuwaj !
I ja się nie spodziewałam :roll:
Nie byłam i nie jestem ani fanką ani znawcą twórczości pana Wojciecha ale... bardzo lubię jego dwie piosenki, których już sam tekst nasuwa temat zdjęcia :-)
"Absolutnie" to tytułowa piosenka z serialu "Droga"... podróż, droga, faktura, no absolutnie wszystko ;-)
Z kolei "Jesteśmy na wczasach" tymi słowami ".... w tych góralskich lasach, w promieniach słonecznych opalamy się. ..."
podsuwa kolejny temat :-)

W związku z powyższym w tej edycji, głosując, nie będziemy wybierać najlepszego, najbardziej podobającego się zdjęcia tylko będziemy wybierali najlepsze skojarzenie wyrażone zdjęciem. Dlatego do każdej pracy można by dołączyć skrótowo zastosowane skojarzenie, na zasadzie: tytuł wybranej piosenki-..............

Co Wy na to mili moi?

Termin oczywiście wydłużam do 17.04.2017, godz. 23:59
@Jacek_Z (https://forum.olympusclub.pl/member.php?u=14929) proszę o zmianę godziny na belce OR.

koronax
7.04.17, 18:31
Nie jest jakimś dużym problemem wysłanie fotki z tematem. Planowałem to zrobić jutro.
No ale jeśli zamierza edorka zmienić termin i trochę zasady , to poczekam . I znajdę może coś jeszcze lepszego na dysku. :grin:

apz
7.04.17, 19:02
Doszliśmy znowu do punktu na którym wywróciła sie ostatnia seria OR.
Temat wyszedł nazbyt szeroki, pozornie ograniczony tytułem.
Śledzę z ciekawością jak Prowadząca daje sobie z tym radę, ale wydaje się mi, że na przyszłość dobrze by było przemodelować temat, tak by uczynić go bardziej jednoznacznym, jeszcze przed ogłoszeniem.
Rozumiem, że nie zawsze da się wszystko przewidzieć...

Pozdrawiam.
Andrzej Piotr.

Ola_Olga
7.04.17, 20:14
"Absolutnie" to tytułowa piosenka z serialu "Droga"... podróż, droga, faktura, no absolutnie wszystko ;-)

Jak wszystko to po co temat OR?


(...) na przyszłość dobrze by było przemodelować temat, tak by uczynić go bardziej jednoznacznym, jeszcze przed ogłoszeniem.

Też tak uważam.

Jacek_Z
7.04.17, 20:55
Termin oczywiście wydłużam do 17.04.2017, godz. 23:59
@Jacek_Z (https://forum.olympusclub.pl/member.php?u=14929) proszę o zmianę godziny na belce OR.
Zrobione. Dobrze, że zostałem oznaczony bo w ten zakątek forum nie zaglądam.

edorka
7.04.17, 21:44
Doszliśmy znowu do punktu na którym wywróciła sie ostatnia seria OR.
Temat wyszedł nazbyt szeroki, pozornie ograniczony tytułem.
Śledzę z ciekawością jak Prowadząca daje sobie z tym radę, ale wydaje się mi, że na przyszłość dobrze by było przemodelować temat, tak by uczynić go bardziej jednoznacznym, jeszcze przed ogłoszeniem.
Rozumiem, że nie zawsze da się wszystko przewidzieć...

Pozdrawiam.
Andrzej Piotr.


Jak wszystko to po co temat OR?



Też tak uważam.
Wyciągnę wnioski, postaram się nie popełniać tego błędu.


Zrobione. Dobrze, że zostałem oznaczony bo w ten zakątek forum nie zaglądam.
Po to jest przywołanie, dziękuję :-)

A56
7.04.17, 21:50
W związku z powyższym w tej edycji, głosując, nie będziemy wybierać najlepszego, najbardziej podobającego się zdjęcia tylko będziemy wybierali najlepsze skojarzenie wyrażone zdjęciem. Dlatego do każdej pracy można by dołączyć skrótowo zastosowane skojarzenie, na zasadzie: tytuł wybranej piosenki-..............

Co Wy na to mili moi?

Termin oczywiście wydłużam do 17.04.2017, godz. 23:59
@Jacek_Z (https://forum.olympusclub.pl/member.php?u=14929) proszę o zmianę godziny na belce OR.

Tu mam wątpliwości, bo i tak zagłosujemy na zdjęcie, które będzie się najwięcej podobać. Przecież można pokazać absolutnie wszystko.
Tak szeroki zakres nie jest dobry do głosowania. Może skupić się na jednym utworze i do niego dostosować zdjęcia?

koronax
8.04.17, 10:36
Może skupić się na jednym utworze i do niego dostosować zdjęcia?


No przecież tropic podał tytuł jednego utworu i jest z tym niestety problem.

edorka
16.04.17, 13:05
Kochani... jutro mija termin...